TESLİMAT VE IADE

TESLİMAT ve İADE
Stoklarımızda bulunan, 
https://www.euromoda.com.tr'da belirtilmiş olduğu gibi "Aynı Gün Kargo" olanağı ile siparişlerinizi saat 14:00'a kadar verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde işleme alınarak, anlaşmalı kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. 
Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilmektedir. 
Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, v.b. özel günler de yoğunluk durumuna bağlı olarak kargo teslimatlarında kısa süreli gecikmeler ortaya çıkabilmektedir.
Siparişinizin hazırlık aşamalarını 
https://www.euromoda.com.tr sitesine giriş işleminizi gerçekleştirerek kontrolünü sağlayabilirsiniz.

EUROMODA.COM.TR' dan yapacağınız 200 TL ve üzeri yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Havale ve kredi kartı ile olan alışverişlerinizde ise, kargo ücreti tüm Türkiye için 20 TL'dir.
Yurtdışına yapılan gönderimler PTT Kargo tarafından gerçekleştirilmektedir. Kargolama süresi ve fiyat bilgisi için; [email protected] mail adresinden destek ve  detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde herhangi bir yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo yetkilisi, kargo paketinde herhangi bir sorun olması halinde size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekir.  Tutanak ücret iadesi sürecinde gerçekleştirilmesi gereken işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Belirtmiş olduğunuz adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz Kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir ve size bir bilgilendirme notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim almanız gerekmektedir. Aksi takdirde, siparişiniz https://www.euromoda.com.tr’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içersinde talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli şekilde adınıza tekrar sevk edilecektir.

İADE KOŞULLARI
Tarafınıza ulaştırılmış olan siparişlerin iptali ve iadesi; ürünler 
https://www.euromoda.com.tr'a ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içerisinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.
Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. 
Bu prosedür; 
https://www.euromoda.com.tr tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.
Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri sitemiz üzerinden İade Formunun eksiksiz doldurulmasının ardından faturanız ile beraber Kargo firmasını kullanarak karşı ödemeli şekilde gönderebilirsiniz.

Küpe, hızma piercing gibi hijyenik ürünlerde ( kan yolu ile bulaşabilen birçok hastalığı taşıyabilmesi sebebiyle ) yasa gereği ve sağlığınız açısından iade ve değişim gibi işlemler yapılmamaktadır.
Tek kullanımlık ürünler, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo bikini, kırtasiye malzemeleri iade alınmamaktadır.
Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.
Bu durumda kargo bedeli 
https://www.euromoda.com.tr tarafından karşılanmayacak, ürün geri gönderilecektir.

CAYMA HAKKI
Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde 
https://www.euromoda.com.tr'a Hesabım sayfasında başvuruda bulunarak gerekli koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine ya da göstermiş olduğu adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre zarfında SATICI'ya e-mail, telefon ya da faks ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi mecburidir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7-10 gün içerisinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

Satıcı, Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı ya da sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt eder

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR