KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

KİŞİSEL VERİ GÜVENLİĞİ
https://www.euromoda.com.tr, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel   bilgilerinizi üyelik işlemleri esnasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir.
https://www.euromoda.com.tr’da  toplanan bu veriler; belirli dönemlerde gerçekleştirilebilecek olan kampanya çalışmaları veya profilinize yönelik özel kampanya v.b. faaliyetlerin yapılabilmesi için bünyemizde kullanılmaktadır. Siteye kayıt esnasında üyelik formlarından toplanan bilgiler, site üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması sonucu edinilen bilgiler söz konusu üyenin haberi ya da izni olmaksızın, üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir gerekçe ya da ticari amaçla kullanmamakta ve satılmamaktadır.
Kişisel bilgileriniz dahil olmak üzere site de gerçekleştirdiğiniz işlemlere dair istatistiksel veriler 
https://www.euromoda.com.tr tarafından özveri ile analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

Kullanıcıya ait bilgiler, sadece resmi makamlarca talep edildiği takdirde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleriniz esnasında kart bilgilerinizin güvenliğini ön planda tutulmaktadır. 
Bu nedenle; 
https://www.euromoda.com.tr’dan alışveriş yapan müşterilerimizden Ödeme sayfasında talep edilen kart bilgileriniz hiçbir şekilde sistem içerisinde depolanmamaktadır.

Alışveriş esnasında kullanılanmış olduğunuz kartınıza dair tüm bilgileriniz 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartınıza yönelik hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenemediği ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların olası bir durumda bu bilgilere ulaşması engellenmiş olur.
Online şekilde kartınız ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı'na karşı denetlenmektedir. Bu nedenler, 
https://www.euromoda.com.tr’dan ilk kez sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gerekmektedir. Bu bilgilerin kontrolü için gerektiği takdirde kart sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Siteye üye olurken vermiş olduğunuz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz güncelleyebilir/değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizlerle ilgili bilgilere ulaşması ve bunların üzerinde değişiklik yapması mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri esnasında yine 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR